Щодня російська авіація зазнає втрат у війні проти України. Відтак окупанти тепер змушені думати про те. як змінити тактику, щоб скоротити кількість збитих літаків та гелікоптерів.
Українські військові невдовзі відзначатимуть ювілей – 100 збитих російських літаків. Станом на ранок 18 березня таких було 93. Хоча вже після цього стало відомо, що в Бучанському районі підрозділами ППО Сухопутних військ України збито ворожий винищувач-бомбардувальник Су-34. Літак збито з використанням ПЗРК "Стінгер".
Хоча збитих літаків може вже бути сотня.
"Коли підтвердяться нові дані, то будемо мати "ювілей" – 100 збитих літаків", – повідомили у командуванні Повітряних Сил ЗСУ.
При цьому що для вторгнення в Україну Росія підготувала 450 літаків. Тож майже чверть вже знищена.
Дещо краща ситуація зі знищенням ворожих гелікоптерів. Там українські військові вже давно перетнули позначку в "100" – станом на 18 березня наші захисники "приземлили" 112 гелікоптерів. А це майже половина з того, що підготували окупанти для війни (250 вертольотів).
Відтак, за даними командування Повітряних Сил ЗСУ, ворожа авіація змінює тактику, тому що зазнає колосальних втрат.