ФСБ Росії відкрила справу проти Сергія Соломка — колишнього підполковника МВС України, який командував спецназом «Тигр» під час розгону Євромайдану. У 2014-му він перейшов на бік РФ під час анексії Кр
ФСБ Росії відкрила справу проти Сергія Соломка — колишнього підполковника МВС України, який командував спецназом «Тигр» під час розгону Євромайдану. У 2014-му він перейшов на бік РФ під час анексії Криму
ФСБ Росії відкрила справу проти Сергія Соломка — колишнього підполковника МВС України, який командував спецназом «Тигр» під час розгону Євромайдану. У 2014-му він перейшов на бік РФ під час анексії Криму. Тепер його звинувачують у «конфіденційній співпраці з іноземцями», імовірно — у держзраді.
Після зради України він обіймав посади в російських військах, зокрема командував підрозділом у Сімферополі та служив на флоті в Бурятії й Мурманську. В Україні його досі розшукують за державну зраду та дезертирство.