Герой України Верес Розповів, Чи Можуть ЗСУ Вийти На Довоєнні Кордони

08 березня 2025 р. 19:22

Зараз армія не готова звільняти Україну до кордонів 91-го року

Головне завдання Збройних сил України нині – не втратити ту територію, що є. Як інформуємо, таку думку висловив командир батальйону К-2 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи, Герой України Кирило Верес в інтерв’ю «Радіо «Свобода».

«Головне завдання української армії зараз – не про…ть те, що є. Про вихід до кордонів 1991 року або 2022 року не йдеться», – сказав військовий.

За його словами, з такою точкою зору згодні 90% командирів на передовій. Однак військовий зазначив, що не говорить про бачення керівництва країни.

Він зазначив, що зараз армія не готова звільняти Україну до кордонів 91-го року.

Раніше Герой України розповів, у якому випадку перемир’я принесло б користь ЗСУ.

Нагадаємо, Кироло Верес зізнався, чи траплялося таке, що він відмовлявся виконувати накази командування.

Також Герой України, який воює з часів АТО, зізнався, про що шкодує.  Крім того, він пояснив, чому пожалкував, що не загинув

Читайте також