Харків під атакою “Шахедів”: десятки влучань, пожежі, щонайменше 36 поранених

03 травня 2025 р. 06:35

Ввечері п’ятниці, 2 травня, українське місто Харків опинилось під атакою російських безпілотників типу “Шахед

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на мера міста Ігоря Терехова.

Головне

  • Увечері 2 травня Харків зазнав масованої атаки дронів-камікадзе типу “Шахед”, зафіксовано щонайменше 17 влучань у різних районах міста.
  • Пошкоджено багатоквартирний та приватний будинки, палають автівки.
  • За останніми даними, постраждали щонайменше 36 людей, медики надають їм допомогу.

“Харків під атакою ворожих БПЛА. У місті пролунав вибух. Будьте обережні – на Харків ще йдуть “Шахеди”, – повідомив Терехов.

Оновлено о 21:50.

За даними Терехова, зафіксовано влучання ворожих дронів у двох районах міста. Інформація перевіряється.

“Харків під масованою атакою “Шахедів” – будьте обережні, перейдіть в укриття”, – написав він.

Водночас моніторингові канали повідомляють, що у місті вже пролунало понад 10 вибухів.

Оновлено о 22:15.

За даними Терехова, внаслідок обстрілу Харкова ворожими безпілотниками постраждав багатоквартирний будинок.

“Біля нього горять авто. Інформація про постраждалих уточнюється” – повідомив мер.

Оновлено о 22:30.

А ось за даними голови Харківської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова, у Харкові вже відомом про шість постраждалих.

“Лікарі екстреної медичної допомоги працюють на місці влучань ворожих БпЛА, надаючи допомогу постраждалим”, – повідомив він.

Оновлено о 22:32.

Синєгубов повідомив, що пошкоджений багатоквартирний будинок автівки, які палають, розташований у Салтівському районі Харкова.

Оновлено о 22:40.

Терехов повідомив, що у місті зафіксовано 17 прильотів у різних локаціях. Зафіксовані пожежі на місцях прильотів.

Кількість постраждалих зросла до 12.

Також відомо про удар ворожого БПЛА по приватному будинку.

Оновлено о 23:00.

Кількість постраждалих сягнула 36 осіб.

  • Слобідський район. Внаслідок обстрілу спалахнули пожежі. Пошкоджені приватні автомобілі.
  • Київській район. Зафіксовано падіння ворожого дрону. Наслідки встановлюються.
  • Основ’янський район. Внаслідок удару БпЛА вибуховою хвилею та уламками пошкоджено будинок, магазин та спалахнула пожежа. Також сталося загоряння даху 9-поверхівки.
  • Салтівський район. Влучання безпілотника в землю. Пошкоджено багатоповерховий будинок та припарковані на подвірʼї автомобілі.
  • Наразі профільні служби ліквідовують наслідки ворожих ударів.

Зауважимо, що за даними Повітряних сил, російська армія сьогодні ввечері запустила декілька груп ударних дронів з різних напрямків.

Читайте також