🩺 Хірург “Птаха” з Миколаєва врятував понад 6 тисяч життів на війні

16 жовтня 2025 р. 08:34

🩺 Хірург “Птаха” з Миколаєва врятував понад 6 тисяч життів на війні

🩺 Хірург “Птаха” з Миколаєва врятував понад 6 тисяч життів на війні

Він не воює зі зброєю — його зброя — скальпель і серце, яке не знає страху. Військовий медик із Миколаєва, знаний під позивним “Птаха”, за час війни врятував понад 6 000 життів — бійців і цивільних, які пройшли через пекло фронту.

До повномасштабного вторгнення “Птаха” працював хірургом у Миколаєві. Коли почали падати перші ракети, він не виїхав — залишився в лікарні, оперував під обстрілами. Згодом підписав контракт і вирушив служити у 37-му окрему бригаду морської піхоти, щоб бути там, де кожна хвилина вирішує чиєсь життя.

“Іноді ми привозимо поранених із поля бою, і шансів — майже нуль. Але коли він починає дихати — це диво, яке не потребує слів”, — говорить хірург. Його команда працює цілодобово: евакуація, стабілізація, операції. Кожен врятований — ще один день, ще одне життя, ще одна перемога над смертю.

Його історія — це історія лікаря, який довів, що сила — не лише у зброї, а в людяності, витримці й бажанні жити, навіть коли довкола війна.

💬 Як Ви вважаєте, хто для України зараз важливіший — ті, хто воює на передовій, чи ті, хто щодня рятує життя після боїв?

💬 Чи достатньо ми говоримо про медиків, для яких кожна операція — це бій за майбутнє країни?

📌 Джерело: 0512

Читайте також