Лось зайшов у під’їзд київської багатоповерхівки — тварину врятували

26 червня 2026 р. 17:59

У Святошинському районі Києва лось зайшов у під'їзд багатоповерхівки.

Патрульні разом з фахівцями безпечно повернули тварину до лісу

У Києві лось забрів у під'їзд багатоповерхівки, його знайшли там після повідомлень про дику тварина на вулицях міста від киян і повернули до лісу. Як це було, повідомив і показав на відео перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції НПУ Олексій Білошицький у п'ятницю у соцмережах, пише УНН.

Деталі

"Лось у підʼїзді. І це не жарт", - написав Білошицький.

"Київ, Святошинський район. Лінію 112 обривають місцеві з повідомленням про лося, який гуляє містом. Приїхали, шукали, а він… у підʼїзді багатоповерхівки стоїть собі, заховався. Не пояснив причини своїх дій", - вказав він.

За словами Білошицького, разом з фахівцями та небайдужими патрульні безпечно повернули тварину до лісу.

Читайте також