МВС України оголосило в розшук ексзаступника глави Офіс Президента України Ростислав Шурма та його брата
Ростислава Шурму, ексзаступника очільника Офісу Президента, та його брата Олега оголосили у розшук.
Їх підозрюють у привласненні майна та легалізації злочинних коштів.
Колишнього заступника очільника Офісу Президента України Ростислава Шурму оголосили у розшук. Про це повідомляє УНН з посиланням на Міністерство внутрішніх справ України.
Деталі
Інформація про розшук Шурми з’явилась у базах МВС ще 12 лютого: разом з Ростиславом Шурмою розшукується його брат Олег. Обох підозрюють за двома статтями Кримінального кодексу України:
- ч. 5 ст. 191 (привласнення або розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем);
- ч. 3 ст. 209 (легалізація майна, одержаного злочинним шляхом).
Додатково
Шурма був заступником Керівника Офісу Президента України з 23 листопада 2021 до 3 вересня 2024 року. Його звільнив з посади своїм указом Володимир Зеленський.
У грудні 2025 року Кабінет міністрів України достроково припинив повноваження члена наглядової ради НАК "Нафтогаз України" Ростислава Шурми.