На Чернігівщині оголосили обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних сіл

24 червня 2026 р. 22:37

Рада оборони Чернігівської області ухвалила рішення про обов'язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів.

У цих селах залишається близько тисячі жителів, серед яких 120 дітей.

У Чернігівській області рада оборони на запит військових ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів із 1 липня. Про це повідомив керівник Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус, пише УНН.

Деталі

Ідеться про Прибинь, Шишківку та Рудню Корюківської територіальної громади, Лемешівку й Мощенку Городнянської громади, Воробʼївку, Камінь, Камʼянську Слободу, Карабани та Чайкине Новгород-Сіверської громади, Газопровідне й Олександрівку Семенівської громади.

За даними громад та РВА, у всіх цих населених пунктах досі залишається близько тисячі жителів. Серед них – 120 дітей

- зазначив Чаус.

Він наголосив, що алгоритм дій уже напрацьований. Жителів поінформують про місця збору. Усі необхідні служби задіяні. Є затверджені евакуаційні маршрути й транспорт. Розселення людей – обовʼязкова умова.

Місця для тимчасового проживання будуть забезпечені. Евакуацію маємо завершити за два місяці

Читайте також