Після ударів по Ірану Венс пообіцяв жорстку відповідь

27 червня 2026 р. 10:39

Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив про відповідь насильством після ударів по іранських об'єктах.

Атака стала відповіддю на напад на торгове судно в Ормузькій протоці.

 

Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що "на насильство буде відповідь насильством" після ударів США по іранських об’єктах зберігання ракет і дронів. Про це він повідомив у соцмережі Х, пише УНН.

Іран підписав угоду про припинення вогню. Ми її виконали. Якщо у них є розбіжності щодо того, як застосовується Меморандум про взаєморозуміння, вони можуть зателефонувати

- написав Венс.

Венс підкреслив, що "на насильство буде відповідь насильством".

Читайте також