Смepть мобiлізовaного Рoмана Сoпіна. Полiція отpимала зaписи з відeокамер у Подiльському TЦК

01 листопада 2025 р. 09:48

Смерть мобілізованого Романа Сопіна. Поліція отримала записи з відеокамер у Подільському ТЦК. Деталі

Правоохоронці вилучили відеозаписи з камер спостереження у Подільському ТЦК та СП в Києві.

Поліція звернулась до власників приміщення, де розташований центр комплектування в Києві.

Досудове слідство у справі Романа Сопіна триває. Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на Суспільне.

Як триває слідство щодо смерті Романа Сопіна?
Триває досудове розслідування обставин смерті Романа Сопіна, яке кваліфіковано за статтею про умисне вбивство.Адвокат родини загиблого Олександр Протас розповів, що, за інформацією від одного з військовослужбовців

Згідно з інформацією, яку мені надали під час розмов, солдат, який супроводжував цю людину, сказав, що дійсно бачив конфлікт: двоє якихось людей чи то вимагали, чи погрожували Роману. Після того побачив, як той лежить,
– каже адвокат родини Олександр Протас.

Водночас таку інформацію заперечив представник групи комунікацій Київського міського ТЦК Віталій Силенко.

“Щодо конфліктних ситуацій ніяких доповідей за цим фактом не було. З військовослужбовцям, які перебували там, спілкувалися.

Як було сказано слідству, пан Роман Сопін стояв, спілкувався з іншими особами, які перебували там. Раптом йому стало зле: він знепритомнів, упав, та почав битись в конвульсіях”, – розповів він.

У лікарському свідоцтві про смерть зафіксовано закриту черепно-мозкову травму, крововилив під оболонки та в речовину головного мозку, переломи склепіння та основи черепа.

Зараз слідство має з’ясувати, за яких саме обставин Сопін отримав травму.

Що відомо про смерть мобілізованого у Києві?

18 жовтня 43-річного Романа Сопіна зупинили представники ТЦК для перевірки документів. Потім чоловіка відвезли до Подільського РТЦК, де він пройшов ВЛК.

19 жовтня батькам Романа зателефонували й повідомили, що їхній син потрапив до лікарні із важкою травмою голови.

За даними поліції, чоловік впав і вдарився головою об бетонну підлогу. Це сталося, коли він перебував на території військової частини 71 єгерської бригади.

Представник групи комунікації Київського міського ТЦК Віталій Соленко сказав, що Сопін впав внаслідок епілептичного нападу. Втім адвокат каже, що один зі свідків, який перебував разом із Романом, бачив, що у нього був з кимось конфлікт.

Лише на 6-й день після розголосу у соцмережах поліція Києва таки відкрила справу за статтею умисне вбивство. Очільник МВС Ігор Клименко заявив, що бере цю справу під особистий контроль.

Читайте також