🥹Україна втрачає найкращих синів: стало відомо про смерть військового із Київщини Василя Майстєрова
🥹Україна втрачає найкращих синів: стало відомо про смерть військового із Київщини Василя Майстєрова
У лікарні від отриманого внаслідок атаки ворожого дрона поранення помер військовий із Київщини Василь Майстєров. Серце мужнього захисника України зупинилось 12 лютого.
Вічна пам'ять і слава Герою! Про це у своєму Telegram-каналі повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин.
"Василь Майстєров працював анестезистом і жив з родиною в Ірпені. У березні 2022 року його квартиру знищив ворожий снаряд", – розповів Маркушин.
У 2023 році Герой добровільно мобілізувався. Спершу рятував поранених у реанімаційному відділенні Ірпінського військового госпіталю, згодом – на передовій. Стабілізував бійців у критичних станах, рятував життя під обстрілами.
28-річний Василь загинув на Сумщині, коли рятував побратимів на стабілізаційному пункті. Ворожий дрон завдав смертельного удару. Лікарі боролися за життя військового кілька днів, але 12 лютого серце захисника України зупинилося в медичній палаті.
"Вдома на воїна чекали дружина, дві донечки, батьки, сестра, друзі", – додав Маркушин.