В УКРАЇНІ ЗНАХОДЯТЬ УЛАМКИ НОВОГО БПЛА “ГЕРБЕРА”: З’ЯВИЛИСЯ ФОТО

01 серпня 2024 р. 16:40

Експерт пояснив призначення цих безпілотників

Військовий спеціаліст у галузі радіотехнологій Сергій “Флеш” Бескрестнов показав уламки російського безпілотного літального апарату “Гербера 

Він написав у своєму Telegram-каналі, що уламки таких дронів продовжують знаходити після останньої російської атаки. За словами експерта, окупанти запускають такі дрони для виснаження української протиповітряної оборони.

“Фанера, пінопласт, звичайний GPS, польотний контролер. Усе максимально просте і дешеве. Від комплектуючих до збірки. Усередині немає вибухівки. Частина впала сама після закінчення палива. Завдання такого виробу – витрачати ресурси нашого ППО”, – пояснив Бескрестнов.

БПЛА ГЕРБЕРА

Раніше стало відомо, що українські захисники збили неподалік Києва новий російський дрон з пінопласту та фанери.

За даними “Флеша”, його розробили в Алабузькій вільній економічній зоні, де росіяни виготовляють аналог іранських дронів типу “шахед”. Він назвав цей БПЛА “молодшим братом” “шахеда”.Ексерт каже, що “Гербера” є більше дешевою та не вміє точно літати, однак відрізнити її від “Герані” складно, тому наша протиповітряна оборона має її збивати

Читайте також