Зірка “Кріпосної” Відповіла, Як Служба Чоловіка-Актора Вплинула На Шлюб:”Не Все Солодко

07 грудня 2024 р. 20:47

Дмитро Сова розповів, де наразі він служить та які завдання виконує в ЗСУ

Відома українська акторка Дарʼя Легейда, яка знімалася у серіалах “Кріпосна”, “Доньки-матері”, “Артистка”, розповіла про стосунки з чоловіком – військовим та актором Дмитром Совою. Артистка відповіла, як війна та служба коханого в ЗСУ, який мобілізувався на початку великої війни, вплинула на їхній шлюб

У коментарі для програми “Неймовірна правда про зірок” знаменитість зазначила, що намагається підтримувати чоловіка, який зіграв роль у серіалі “Село на мільйон”, у такий складний період. Однак Легейда не приховує, що повномасштабне вторгнення далеко не позитивно вплинуло на їхні стосунки.

Зараз, натякнула акторка, їм з коханим буває складно, проте зірка вірить, що з часом ситуація налагодиться та впевнена, що вони зможуть пройти складний етап разом.

“Намагаємось один одного підтримати і пройти, і прожити цей весь період. Не можна сказати, насправді, будемо чесні, що все солодко по всіх фронтах. Це важко, але це можливо”, – поділилася Дар’я.

Дар’я Легейда та Дмитро Сова / Скріншот Instagram

Днями Дмитро повернувся з прифронтової зони, де виконував бойові завдання. Зараз, зізнався артист, він відбуватиме службу у Києві. Його перевели до столиці задля розвитку рекрутингу в Україні через ЗМІ, тому чоловік частіше бачитиметься з обраницею, ніж раніше

Мене перевели до Києва і я зараз сприяю розвитку рекрутингу Міністерства оборони, ЗСУ, Сухопутних військ. Якраз працюю у відділку ЗМІ”, – розповів актор.

До слова, акторське подружжя вже понад три роки перебуває у шлюбі. Поки що в Легейди та Сови немає спільних дітей

Читайте також