«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

6 червня – День журналіста

У непрості часи ми зустрічаємо професійне свято медійників – День журналіста…

Тепер рашистський окупант вирішив, що він несе нам «освобождение» і ось уже минає 100 днів, як Україна здригається від бомб та ракет, в українські родини нестримно вривається горе, біль і розпач…

Але перемога буде за нами! Бо на нашому боці правда! Ми захищаємо свою землю! Де ми народилися! Де народилися наші діти! Нашу Україну!

Тому і професійне свято ми сьогодні сприймаємо, як і кожен українець, виключно через призму війни. Все інше – після ПЕРЕМОГИ!

31 травня під Сєвєродонецьком від російського обстрілу загинув французький журналіст Фредерік Леклерк-Імхофф.  «Це восьма смерть журналіста при виконанні професійних обов’язків при висвітленні війни росії проти України. Загалом на сьогодні за даними НСЖУ загинуло 32 – ТРИДЦЯТЬ ДВА – медійники (журналісти при виконанні, цивільні жертви і військовослужбовці). Причина смертей наших колег одна. Війна… Журналісти важливі!» – відзначив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

Тож насамперед, у цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю колег, які до кінця залишились вірними журналістькому обов’язку, а також всіх, хто віддав своє життя за вільну, незалежну, суверенну Україну!

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ! ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ!

Все буде Україна