«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

99% захисників чекали на повернення з полону ще з 2022 року

Дмитро Лубінець повідомив про повернення 160 українських військових з російського полону, серед них бійці "Азову" та офіцери

Практично всі звільнені перебували в полоні з 2022 року, найстаршому з них 66 років.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що під час сьогоднішнього обміну вдалося повернути військових, які перебували у полоні рф з 2022 року. Про це Лубінець повідомив у Telegram, передає УНН.

Деталі

Українським державним органам вдалося звільнити з російської неволі 160 українців. Це воїни ЗСУ, у тому числі ТрО, ДПСУ, НГУ, ДССТ, УВМА. Серед звільнених - бійці "Азову", зокрема офіцерського складу. Наші Захисники входили до складу мотопіхотних, штурмових, повітрянодесантних, аеромобільних, стрілецьких, артилерійських, авіаційних військ, морської піхоти. Особливість цього повернення в тому, що практично 99% звільнених потрапили у полон у 2022 році. Вони пробули в найскладніших умовах утримання понад 4 роки

- написав Лубінець.

Він зазначив, що багато повернутих - це старший офіцерський склад. Загалом під час цього обміну вдалося повернути 58 офіцерів.Також удома сім захисників, які відсвяткують день народження в червні, а двоє з них мали свято два дні тому.

Найстаршому з повернутих - 66 років, наймолодшому - 26 років. Ще одна невелика деталь: у списку 21 людина, яка має однакові прізвища. Тобто це двоє або троє однофамільців

- додав Лубінець.
Все буде Україна