«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Берлін заборонить радянську символіку 8 і 9 травня біля меморіалів

Поліція Берліна заборонила прапори СРСР, рф та символи агресії біля меморіалів 8 і 9 травня

Винятки діють лише для дипломатів і ветеранів війни.

Берлінська поліція поновить заборону на використання радянської та проросійської символіки під час пам’ятних заходів 8 і 9 травня біля радянських меморіалів. Про це повідомляє Berliner Morgenpost, пише УНН.

Деталі

Обмеження діятимуть у районах Тіргартен, Трептов-парк і Шенгольцер-Гайде та базуватимуться на аналогічних правилах попередніх років.

Зокрема, буде заборонено прапори СРСР, росії, білорусі та чечні, а також символіку, пов’язану з російською агресією проти України.

Що під забороною

Заборона охоплює демонстрацію літер "Z" і "V", георгіївських стрічок, військової форми та знаків розрізнення.

Також не дозволяється виконання російських військових пісень і розміщення зображень політичних лідерів росії, білорусі та чечні.

Винятки передбачені лише для дипломатів і ветеранів Другої світової війни.

Причини обмежень

За даними поліції, такі заходи спрямовані на запобігання конфліктам і забезпечення громадського порядку.

Суд раніше підтримав подібні заборони, зазначивши, що використання радянської символіки в умовах війни росії проти України може створювати враження схвалення насильства та порушувати гідність жертв.

У поліції наголошують, що ці обмеження вже раніше допомагали зменшити напруження під час пам’ятних заходів у місті.

Все буде Україна