«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Боднар: “Рятувальники, ви круті! Дивіться яке фото. Воно сколихнуло всю мережу! Це наш український пожежник…”

Дивіться яке фото!

Це вчора наш український пожежник врятував дитятко з палаючої багатоповерхівки у столиці! 🙏 Дивишся і розумієш, що недаремно професія рятувальника вважається однією з найжертовніших і найнебезпечніших у світі! Щиро дякую чоловіку з фото за роботу! 
...А тепер про наше МВС, яке підім’яло під себе службу надзвичайних ситуацій. З усіх чайників уже оголосили, що Денис Монастирський вимагатиме підвищити заробітню плату поліцейським. 
До яких довіри - 0. Зашкварів - повно. Розбитих авто - хоч греблю гати. Серед яких як не хабарник, то садист, як не садист, то кришує нелегальшину і т.д. 
А от знаєте середню заробітню плату рятувальника? 
10 000 гривень/місяць. 
І це так: десь по 8 тисяч взагалі, а у мегаполісах - 12, то середня 10 і вийшла. 
За те, що ризикуєш життям, 
рятуючи інших - 10 тисяч.
А читаючи групу Бойкот пожежних України, [на яку раджу підписатися і міністру] прозріваєш відсутністю у рятувальників нормальної техніки/інструментів, відсутністю оновлень їх автопарку, і навіть нової форми! 
Чому така несправедливість? 
Я вважаю, що саме ДСНС витягує загальний рейтинг довіри до МВС, який топить поліція! А рятувальників постійно обходять стороною! Чому не подбати і про тих, хто гідно виконує свої обов`язки перед державою і народом? 
Ох. Не знаю чим тут і зарадити...
Рятувальники, ви такі круті! 
Горджуся і дякую безмежно за кожне врятоване вами життя♥️

Все буде Україна