«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Бойова готовність збройних формувань Придністров’я “повна”: ворог нагнітає на Одещині

На Одещині ворог продовжує чинити психологічний тиск на мешканців прикордонних із невизнаним Придністров’ям районів. Озброєні формування окупованого Росією регіону Молдови переведені на повну бойову готовність.

Водночас, окупанти нагнітають ситуацію ймовірною блокадою українських територій шляхом припинення функціонування Дністровського мосту. Втім, у Оперативному командуванні “Південь” заспокоюють, що українські сили оборони регіону готові до ефективної протидії.

Ситуація у прикордонних з Придністров’ям районах Одещини у ніч на 11 травня

В Оперативному командуванні “Південь” повідомили, що станом на початок доби 11 травня російські окупанти продовжують чинити психологічний тиск на українців, які мешкають поблизу кордону з невизнаним Придністров’ям.

Ворог лякає блокуванням українського регіону, завдавши повторних ракетних ударів по Дністровському мосту, а також повідомлення про те, що збройні формування Придністровського регіону Республіки Молдова та підрозділи оперативної групи російських військ були переведені в повну бойову готовність.

Сили оборони Півдня готові до протидії. Кордони України зміцнені, вичерпні заходи вжито. Сили охорони та оборони Півдня України продовжують виконання завдань за призначенням, ефективно протидіють викликам та загрозам, – зазначили у командуванні.

Все буде Україна