«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Бортпровідник поскаржився поліції: Зірка "Кварталу 95" влаштувала скандал на борту літака

Актриса Анна Саліванчук, яка відома за роллю у серіалі "Одного разу під Полтавою" від студії "Квартал 95", потрапила в неприємну ситуацію в літаку. Між нею та бортпровідником виник скандал через дитину. Про це вона розповіла у Instagram, передають Патріоти України. Актриса з родиною поверталася із відпочинку на єгипетському курорті Хургада.

За словами Саліванчук, у однорічного сина Микити виникли проблеми із травленням, він почав кричати. Вона сіла біля аварійного виходу, де дитині було цікаво і вона заспокоювалася. Проте бортпровідник наполегливо просив їх повернутись на своє місце.

"Я дуже не люблю, коли діти заважають усьому літаку, тому пішла з ним гуляти всім літаком, щоб його розвеселити. Він зупинився там, де найширший аварійний вихід і почав повзати сюди-туди. Я запитала людей, чи не заважає вам мій син. Вони відповіли, що все ок", – розповіла актриса.

Там дитина почала розкидати "пакетики", що не сподобалося бортпровіднику. Унаслідок суперечки Саліванчук обізвала того "негарним словом". Бортпровідник повідомив про інцидент поліції. Після приземлення правоохоронці, дізнавшись про причину конфлікту, посміялися і не стали виписувати штраф.

Все буде Україна