«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Чоловіки, які вибирають повних жінок, живуть довше, більше усміхаються і завжди щасливі у своїх стосунках

Доктори Філемон Альварадо та Едгард Моралесом з кафедри психологи Національного автономного університету Мексики провели цікаве дослідження, результати якого ой як здивують наших красунь

Ми звикли, що краса – це чітко окреслені химерними думками суспільства межі, виходити за які означає вирізнятися із загалу. Через це кожна друга дівчина намагається вписати своє тіло у вигадані параметри, вважаючи, що надмірна худоба принесе їй щастя, красу та увагу всіх чоловіків світу. 

Однак згаданий вище дослід доводить, що більшість пухких жінок веселіші, комунікативніші, привабливіші та харизматичніші. Саме це і робить їх відкритими для нових знайомств, спілкування та навіть створення сім’ї. Тоді як інші красуні женуться за жаданою цифрою на вагах, пропускаючи все життя повз себе.

Відкритість та життєрадісність дружин робить їхні їх чоловіків в 10 разів щасливішими, ніж ті, чиї кохані зациклюються на ідеї правильних параметрів. 
 
Щобільше жінки великих розмірів випромінюють позитив, який, до слова, заразливий! Тож спілкування з такими людьми – безцінне.

Проведене мексиканськими дослідниками опитування також показало, що пухкі панянки значно частіше посміхаються, справляють неймовірне перше враження і справляються зі стресом.

Було встановлено, що повненькі жінки краще передбачають потреби власних партнерів, що цінують у панянках чоловіки. 

На відміну ж від своїх коліжанок, стрункі дівчатка вирізняються надмірною стриманістю, закритістю, неприязністю. Вони проявляють менше емоцій, ніби намагаючись проконтролювати навіть їх. 

Така поведінка відштовхує не тільки чоловіків, а й решту оточення.

Тож на основі все вищепереліченого вчені висновують, що чоловіки, які вибирають повних жінок, живуть довше, більше усміхаються і куди щасливіші, аніж їхні побратими зі стрункими обраницями. 

Показую, як за 4 дні вилікував страшенний простатит

Новинки та тренди Нова колекція жіночих кросівок для тренувань і на коже...

Хитрість, яка стирає зморшки, мов ластик
А як гадаєте ви?

Що думаєте про це дослідження?

Чи є певні параметри краси у вас?

Все буде Україна