«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

“Дух перехоплює”: до Дня Незалежності Дзідзьо підготував неймовірний подарунок. Українці вражені!

“Дух перехоплює”: до Дня Незалежності Дзідзьо підготував неймовірний подарунок. Українці вражені!

Популярний український співак та музикант Дзідзьо (Михайло Хома) на честь 29 Дня Незалежності записав Гімн України з Молодіжним симфонічним оркестром. 

Про це повідомляє 24 канал, передає “Цинічний Львів”.Це вже не вперше Дзідзьо виконує серйозні композиції. Цього разу на ютуб-каналі музиканта з’явився запис Державного Гімну України, який він заспівав під супровід Молодіжного симфонічного оркестру.

Вперше перед публікою Дзідзьо виконав Гімн України в жовтні 2019 року на стадіоні “Металіст” у Харкові перед футбольним матчем “Україна-Литва”. Вокальними здібностями він підкорив глядачів на стадіоні та підірвав мережу, отримавши тисячі захоплених коментарів. Відтоді музикант надихнувся ідеєю записати Гімн України.

“Для мене велика честь виконувати Гімн України! У це виконання вкладаю безмежну любов до своєї держави, щоб надихати українців у всьому світі на перемогу! Слава Україні”,– наголосив Дзідзьо.


Робота над проєктом тривала кілька місяців разом з Молодіжним симфонічним оркестром України під керівництвом диригентки Оксани Линів. Гімн записали в київському Будинку звукозапису Українського радіо. Там же музиканти записали Духовний Гімн України “Боже великий, єдиний, нам Україну храни”, прем’єра якого відбулась 11 квітня.

Також користувачі мережі залишать схвальні відгуки під відео з виконанням.

“Найкраще виконання і подача Гімну України!!!”, “От би на шкільних на зібраннях цю версію включали”, “Аж мурашки по тілу! Ти просто МЕГА!! Як завжди…”, – йдеться у коментарях.

Джерело

Все буде Україна