«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

"Якби не було російської агресії, я б не погодився": Президент Чехії Земан підтримав поставки зброї в Україну

Президент Чехії Мілош Земан підтримає постачання зброї в Україну та навчання українських військових. Про це повідомляє видання Ceske Noviny, передають Патріоти України.

"Якби не було російської агресії в Україні, я на це не погодився б", - сказав Земан про залучення до навчання військових Збройних сил України.

Міністр оборони Яна Чорнохова заявила, що в цьому контексті тривають інтенсивні переговори. За її словами, справа перебуває на стадії підготовки, розглядаються різні види навчання. Після повномасштабного вторгення РФ в Україну Земан змінив свою позицію, наприклад, щодо антиросійських санкцій, які раніше критикував. Але, за його словами, усі змінили свою думку.

Він наголосив, що, наприклад, у документі НАТО від 2010 року Росія згадується як стратегічний партнер. "Так що так, я погодився б і на постачання зброї, і на навчання українських солдатів", - додав він.

Земан також висловив думку, що війна в Україні буде довгою і вимотливою. "У такому разі природним наслідком є, на жаль, збільшення втрат з обох сторін", - сказав він.

Все буде Україна