«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

ЄС хоче виділити ще 500 мільйонів євро на озброєння України

Високий представник ЄС з питань зовнішньої політики й політики безпеки Жозеп Боррель запропонував країнам ЄС виділити Україні ще 500 мільйонів євро.

Джерело: твітер Жозепа Борреля

Ці гроші хочуть спрямувати на підтримку оборони України. Якщо держави-члени Євросоюзу прислухаються до Борреля, це буде 4 транш допомоги Україні від ЄС.

Високий представник ЄС з питань зовнішньої політики й політики безпеки наголосив, що Україна наразі воює не лише за себе, а й за безпеку усієї Європи.

Коли ми говоримо, що Україна воює за нас, це не пуста фраза. Словом, дії такі: я пропоную державам-членам четвертий транш у розмірі 500 мільйонів євро Європейського фонду миру, щоб надати подальшу підтримку українській обороні,
– написав Боррель у твітері.

Допомога Україні: напередодні Зеленський анонсував хороші новини

11 травня президент України Володимир Зеленський повідомив, що має низку позитивних для оборони України новин.

Він повідомив, що Палата представників Конгресу США схвалила новий пакет підтримки для України. На черзі – голосування у Сенаті США, після чого документ передадуть на підпис президенту Джо Байдену. У новому пакеті підтримки – військова допомога на 39,8 мільярда доларів.

Окрім цього, президент нагадав, що за допомогою ленд-лізу Україна вже отримала доступ до сучасної зброї, боєприпасів та обладнання.

Все буде Україна