«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Хіти тижня. Respublika Park: У Києві відкрили один із найбільших ТРЦ Європи (фотофакти)

12 листопада у Києві на Теремках відкрився ТРЦ Respublika Park загальною площею 300 тис. кв. м, орендної – 135 тис. кв. м. Він вважається одним із найбільших у Європі інноваційних торгово-розважальних центрів, повідомляє Київська міська державна адміністрація.


У ТРЦ створили парк під дахом – висадили понад дві тисячі дерев. Впровадили і системи сортування сміття, утилізації елементів живлення.

"Також не забули про енергоефективність – будівлю збудовано з використанням LED-технологій. Доступно для осіб з інвалідністю та маломобільними групами населення. Але не менш важлива соціальна складова. Новий великий центр – це працевлаштування для понад 5 тисяч киян", – наголосив мер Києва. Віталій Кличко.

Також участь у відкритті Respublika Park взяв посол Австрії в Україні Гернот Пфандлер. Оскільки частина інвестицій у проєкті – австрійські. Як зазначив Пфандлер, інвестор із Австрії запросив на відкриття центру представників 40 австрійських компаній, щоб познайомити їх з Україною та можливостями інвестицій у місто Київ.

Площа ТРЦ "Respublika Park" складає 300 тисяч квадратних метрів. На території центру розташовано технологічний парк розваг Neopolis, перший в Україні зелений парк під дахом, атракціон Аеродинамічна труба. У ТРЦ працюватимуть понад півтисячі магазинів відомих українських та міжнародних брендів, близько півсотні ресторанів, найбільший в Україні кінотеатр на 14 кінозалів, спортивний клуб із 25-метровим басейном та паркінг на 3 500 машиномісць.

Будівництво ТРЦ Respublika Park на Кільцевій дорозі у Києві розпочалось у 2012 році. Інвестором проекту були структури бізнесмена Дмитра Фірташа. Введення в експлуатацію ТРЦ планувалося у четвертому кварталі 2014 року. 2015-го за рішенням власника будівництво зупинилося.

Все буде Україна