«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Київ прощається з колишнім мером Олександром Омельченком

У колонній залі Київської міської державної адміністрації проходить прощання з колишнім мером Києва Олександром Омельченком. Фото з церемонії прощання оприлюднили у КМДА, пише УНН.

Цитата:
“Сьогодні Київ прощається з колишнім міським головою столиці, почесним громадянином міста Києва, депутатом Київради Олександром Омельченком. Людиною, яка багато років свого життя працювала для нашого міста, змінювала його. Сан Санич, як ми його називали, любив Київ. А кияни — поважали Омельченка”, — написав мер Києва Віталій Кличко у Telegram.
Доповнення
Олександр Омельченко помер у віці 83 років 25 листопада у лікарні “Феофанія”, куди його нещодавно госпіталізували з коронавірусом. У колишнього мера Києва стався обширний інфаркт. За інформацією УНН, йому провели операцію зі стентування серця, однак політик її не переніс.
Довідка
Олександр Олександрович Омельченко — Герой України, кавалер ордену ІІІ ступеня Князя Ярослава Мудрого, Заслужений будівельник України, Почесний громадянин міста Києва, очільник Києва з 1996 року до 2006 року.

Все буде Україна