«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Кричали "пішла геть" і погрожували виселити: Туристка з Росії поскаржилося на "русофобію" в Туреччині

Жінка з країни-агресора, Росії, приїхала з сім'єю відпочивати на турецький курорт Кемер, стверджує, що терпіла нестерпну "русофобію" від персоналу в місцевому готелі Fame Residence Goynuk. Такий обурений відгук вона залишила на платформі "Яндекс. Дзен", передають Патріоти України.

За її словами, особливо наполягав в "русофобії" один з адміністраторів готелю. "Ламаною російською мовою він став кричати на мене, махав рукою, щоб я "пішла геть". І постійно повторював: "та хто ти така!". У Туреччині була раз 100! Останні роки взагалі подорожували з чоловіком на машині самостійно по різних куточках країни. Завжди було прекрасне ставлення до нас. Цього разу теж готель вибирала дуже довго, читала відгуки, вивчала фото. В результаті огидне ставлення персоналу!"- обурювалася туристка з країни-агресора.

Крім того, адміністратор готелю нібито постійно погрожував виселенням їй та її родині. "Я не на жарт злякалася, бо читала пару негативних відгуків про цей готель, але не повірила, а даремно. Там одна жінка написала, що в готелі русофобія і їх родичів вигнали з цього готелю! Висновок: ставлення до росіян погане і, на жаль, я і моя сім'я відчули це по повній", – підсумувала туристка.

Все буде Україна