«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Лідер "С14" Євген Карась ведучому каналу "НАШ": "Після ваших програм бойовики "ДНР" стріляють в українців

Лідер "С14" Євген Карась ведучому каналу "НАШ": "Після ваших програм бойовики "ДНР" стріляють в українців


Зареєстровані і віщають в Україні телеканали з антиукраїнською редакційною політикою в першу чергу небезпечні на прифронтових територіях. Саме там живуть люди, на яких пропаганда діє найбільш згубним чином.

На акції протесту  що проходить у Києві сьогодні, 4 лютого,  щодо санкцій на адресу телеканалів з медіапула Віктора Медведчука прийшли активісти націоналістичної організації “С14”, в тому числі і її лідер Євген Карась. Він вступив в запеклу полеміку з журналістом телеканалу “НАШ” Максимом Назаровим.


Карась під час цього більш ніж бурхливого спілкування розповів журналісту, що, будучи в прифронтовому місті Авдіївка (Донецька область), не раз чув, як жителів територій, розташованих біля лінії розмежування, саме програми одіозних українських телеканалів спонукали йти до лав незаконних збройних бандформувань “ДНР “.

За словами Євгена Карася, саме програми таких телеканалів, як NewsOne, ZIK та “112 Україна”, а також каналу який залишився в українському ефірному просторі “НАШ” розповідають “про українську хунту”, і вбивають українців.

Вбивають, тому що після таких програм  люди які не розбираються в ситуації, яка склалася в країні “беруть зброю і стріляють в українців”.

“Ти (Назаров – ред.) Отримуєш в тилу тисячі баксів, і примушуєш на Донбасі

і ** отів брати в руки зброю. Ти показуєш їм брехню про” хунту “, про Рабіновча. Потім вони беруть в руки зброю і йдуть вбивати”, – емоційно висловився Карась.

За матеріалами dialog.ua

Все буде Україна