«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Люба дочку ростила одна. Розлучилася з чоловіком вже давно. А потім він з’явився. Дочці тоді майже сім років було. Мирослав сказав, що його життя в новій сім’ї не склалося, і він прийшов попросити ви

Люба дочку ростила одна. Розлучилася з чоловіком вже давно. А потім він з’явився. Дочці тоді майже сім років було. Мирослав сказав, що його життя в новій сім’ї не склалося, і він прийшов попросити вибачення і запропонувати почати все спочатку. Люба не пробачила. Адже він не просто її зрадив, він зрадив свою дочку. І за всі ці роки ні візиту, ні дзвінка, щоб просто запитати, як живе дівчинка

Щастя не завжди приходить до тих, хто заслуговує на нього. Люба вийшла заміж по любові, думала, що на все життя. І в любові жила не один рік. Єдине, що її непокоїло, у них з чоловіком не було дітей. Чоловік Мирослав постійно їй на це нарікав. І ось вона, довгоочікувана подія. Люба вирушила до лікаря перевірити своє не дуже хороше самопочуття. І лікар сказав: «Вітаю, мамо!».

Радісну звістку вона відразу ж розповіла чоловіка. Але, радості в очах Мирослава не побачила. Люба не розуміла, чому чоловік не радіє разом з нею, адже вони так довго мріяли про дітей.

В той вечір чоловік пішов з дому. Спочатку Люба думала, що він зараз повернеться. Але чоловік не повернувся ні в той вечір, ні в інші наступні. Народжувала дитину Люба одна.

В лікарні вона познайомилася з молодою дівчиною Людмилою. Люба сама народжувала вперше, але все-таки, як могла підтримувала дівчину. Вони іноді ділилися одна з одною своїми секретами. І Людмила розповіла, що батько її майбутньої дитини поки одружений, але обіцяв розлучитися, коли вона народить.

Одного разу кавалер Людмили покликав її з вулиці. Дівчина прилипла до скла, виглянула і Люба. І побачила Мирослава. Її чоловік виявився батьком дитини цієї молодої дівчини, яка за ці кілька днів вже стала подругою для Люби. Тепер було цілком зрозуміло, чому Мирослав не зрадів новині про дитину. Просто вже тоді він планував створити іншу сім’ю.

Люба не стала говорити своїй новій подружці всієї правди. Переживала все сама. Але як їй було бачити, коли твій чоловік, радісний і щасливий, забирає Людмилу з новонародженою донькою з лікарні, а про доньку, яку народила Люба, забув. Ніби й немає її.

Люба пережила це. Дочку ростила одна. Розлучилася з чоловіком вже давно. А потім він з’явився. Дочці тоді майже сім років було. Мирослав сказав, що його життя в новій сім’ї не склалося, і він прийшов попросити вибачення і запропонувати почати все спочатку.

Люба не пробачила. Адже він не просто її зрадив, він зрадив свою дочку. І за всі ці роки ні візиту, ні дзвінка, щоб просто запитати, як живе дівчинка. А з приводу його нової сім’ї Люба і так все знала. Вони іноді з Людмилою бачилися, адже та, як і раніше, не знала, що Мирослав – колишній чоловік її подруги.

Тетяна з гіркотою розповідала про своє сімейне життя, яке починалося так багатообіцяюче. Загалом, якщо коротко, Мирослав виявився поганим чоловіком і нікчемним батьком. І у Люби давно вже своє власне життя, де вони з донькою дуже щасливі. І в цьому житті немає місця зраді і зрадникам.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Джерело

Все буде Україна