«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Магучіх — золото №2! Українка продовжує переможну серію

Ярослава Магучіх перемогла на турнірі золотої серії континентального туру в Нідерландах, стрибнувши на 1,94 м

Це її друга перемога поспіль у літньому сезоні після етапу Діамантової ліги.

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх перемогла на турнірі золотої серії світового континентального туру у Хенгело (Нідерланди), повідомили у понеділок у Мінмолодьспорту, пише УНН.

Деталі

Золото у стрибках у висоту наша легкоатлетка здобула з результатом 1,94 м. Ця висота підкорилася їй з другої спроби.

Українська олімпійська чемпіонка і світова рекордсменка виграла вже другі поспіль змагання у літньому сезоні після етапу Діамантової ліги в РабатіНаступним стартом Ярослави буде "золотий" етап континентального туру, що відбудеться 24 червня у Загребі

Все буде Україна