«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

На Азовсталі знаходяться 600 тяжко поранених бійців. Росіяни відкидають екстракцію

Заступник командира полку "Азов" Святослав Паламар (Калина) повідомив, що в Маріуполі наразі перебувають 600 тяжко поранених бійців.

"Влада розуміла, що ми можемо потрапити в оточення, і мала вжити всіх необхідних заходів для створення логістичного коридору для поставок... Такого наказу на вихід у нас не було, був лише наказ і він усе ще є: продовжувати оборону і ми продовжуємо оборону... Це надзвичайно складна та важка ситуація. Київ має зробити неможливе для порятунку бійців "Азова"", цитують ЗМІ слова Паламара.

Варто додати, що Україна пропонує росіянам екстракцію захисників Маріуполя. Екстракція передбачає, що бійців евакуює третя країна, і вони не зможуть повернутися до України до завершення війни.

Проте росія відкидає такий варіант. Позицію окупантів озвучив ватажок так званої ДНР Денис Пушилін.

"Чому вони раптом вирішили, що на це мають звертати увагу зовнішні сили? І що стосується нас і стосується росії ... Я говорю про ці всі екстракшени. Послухайте, але це ж не екстрадиція. Вони намагаються дійти почесної капітуляції. Але яка почесна капітуляція? Чому ми повинні цим шляхом піти?", - заявив лідер терористів пропагандистським ЗМІ.

Все буде Україна