«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

На майдані Героїв попрощалися з першим загиблим в цьому році запорізьким хоробрим воїном, старшим солдатом 37-го окремого мотопіхотного батальйону 56-ої Маріупольської окремої мотопіхотної бригади ЗСУ

На майдані Героїв попрощалися з першим загиблим в цьому році запорізьким хоробрим воїном, старшим солдатом 37-го окремого мотопіхотного батальйону 56-ої Маріупольської окремої мотопіхотної бригади ЗСУ.

Сьогодні Запоріжжя прощається із хоробрим воїном, старшим солдатом 37-го окремого мотопіхотного батальйону 56-ої Маріупольської окремої мотопіхотної бригади Збройних Сил України Олегом Андрієнком.

Про це йдеться на офіційному сайті Запорізької обласної державної адміністрації.

Сотні запоріжців на Майдані Героїв прощаються з захисником, який загинув на Донбасі. Провести в останній путь героя прийшли близькі та рідні, військові та побратими, представники обласної влади.

37-річний військовослужбовець із Запоріжжя Олег Андрієнко загинув у Донецькій області в районі сел. Піски 11 січня.  Це перший загиблий захисник у 2021 році.

Боєць загинув від ворожої кулі снайпера. Побратими говорять про нього як про мужнього захисника, гарного товариша, який був прикладом для інших. Захищаючи Україну, він віддав найдорожче – власне життя.

Військовий капелан отець Анатолій провів літургію.

У Олега Андрієнка залишився син Тимур, якому немає ще й року, дружина Марина, мама та рідний брат Олега, який служить з ним в одному підрозділі.

Всі присутні висловлюють щирі співчуття родині загиблого воїна.

Тепер Олег буде захищати нас на небесах… Вічна пам'ять героям!

 

Все буде Україна