«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

“Не будете встигати хоронити всіх…” Хaркiвчaнuн звeрнyвcя до вiйcькoвuх РФ і попередив, що їх чекає в Україні

Житель Харкова записав звернення до Росії: військових РФ попередили, що на них чекає в Україні. Українські регіони на сході країни готові протистояти російській окупації, на власні очі побачивши наслідки російського вторгнення на прикладі ОРДЛО.

На тлі стягування армійських підрозділів Росії до кордонів України мешканець Харкова записав відео зі зверненням, у якому попередив російських військових про наслідки нападу на Україну.

Харків’янин заявив, що переможна риторика росіян у соціальних мережах, інформаційному просторі та РосТВ швидко розвалиться після того, як РФ зіткнеться з Україною у реальному військовому протистоянні при спробі окупувати українські території. «Хто там намагається забомбити Україну, за 2 дні дійдемо, захопимо? Я вам хочу сказати: дайте тільки привід. Тільки одна куля десь на території України пролетить, ми вас із землею зрівняємо.

З вами ще ніхто не воював. Для вас це буде щось нове, ми вас зрівняємо із землею, тільки дайте привід. Війна буде вже на вашій території, прилітатиме у ваші будинки», — заявив він. Користувачі соціальних мереж зазначають, що українські регіони на сході країни готові жорстко протистояти російській окупації, на власні очі побачивши наслідки російського вторгнення на прикладі Донецької та Луганської областей.

Все буде Україна