«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

“Не їздитимемо на мерседесах”: Лукашенко запевнив, що готовий пересісти на “Москвич”

Президент Білорусі впевнений, що за невеликий час виробництво авто в країні вийде на світовий рівень. Але досі білорусам доведеться їздити “на своїх автомобілях”.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі із губернатором Нижегородської області заявив, що західні санкції підштовхнули країну до інтенсивного економічного розвитку. У цьому контексті глава держави сказав, що з часом Білорусь зможе створювати автомобілі, які не поступаються “мерседесу”.

Лукашенко зазначив, що Росія має намір розвивати вітчизняне виробництво автомобілів, тому незабаром і Білорусь зможе налагодити виробництво авто, яке не поступається відомому світовому бренду. Але поки білорусам доведеться їздити на своїх авто.

“Добре, не їздитимемо в цей час на мерседесах. Поки проїдемося на своїх автомобілях, які у нас були… Прийде час – будуть у нас і свої мерседеси. На це часу багато не треба” – висловився Лукашенко.

Президент Білорусі впевнений, що промисловість двох країн має достатній потенціал, щоб виробляти будь-яку продукцію, але для того, щоб вийти на світовий рівень, необхідно попрацювати над її якістю. За словами Лукашенка, і в Росії, і в Білорусі необхідно перебудувати економіку на засадах імпортозаміщення, однак для їх реалізації буде потрібно деякий час.

Все буде Україна