«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Окупантів не "вибили" з "Азовсталі", йдуть тяжкі бої - заступник командира полку "Азов"

Заступник командира полку "Азов" Святослав Паламар спростував інформацію про те, що українські військові відтіснили російських окупантів з території маріупольського заводу "Азовсталь".

Заступник командира полку "Азов" наголосив на тому, що окупанти досі перебувають на території заводу, між "азовцями" та загарбниками йдуть тяжкі бойові дії.

Про це Паламар сказав у коментарі "24 каналу".

"Ще раз: ніхто нікого не вибив, вони (ред. - російські військові) на заводі. Ідуть важкі бої", - зазначив заступник командира полку "Азов".

Раніше у відеозверненні Паламар закликав президента України Володимира Зеленського і світову спільноту врятувати людей, які перебувають на "Азовсталі". За його словами, поранені помирають у страшних муках, так і не отримавши медичну допомогу. 

Нагадаємо, 4 травня нардеп Давид Арахамія повідомив, що російські війська прорвалися на "Азовсталь", але зв'язок з українськими захисниками залишається.

Наступного дня радник керівника Офісу президента Олексій Арестович заявив, що станом на 5 травня оборонці Маріуполя відкинули російських окупантів з території заводу "Азовсталь". 

Все буде Україна