«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Папа Римський заявив про бажання приїхати до України та пояснив, чому досі цього не зробив

Глава католицької церкви Папа Франциск I заявив, що дуже хоче приїхати до Києва, щоб підтримати українців у протистоянні злу, яке несе Росія, і підбирає для цієї поїздки слушний момент.

Понтифік вважає, що якщо він відвідає країну, що воює, не враховуючи всіх обставин, це може завдати більше шкоди, ніж користі.

Про це він сказав у рамках традиційної дискусії з дітьми із різних регіонів Італії, передає сайт Ватикану. На цій зустрічі також була присутня дитина українських біженців, вона і звернулася до Папи із запрошенням до Києва.

“У мене не питання, а скоріше прохання: чи можете ви приїхати в Україну, щоб урятувати всіх дітей, які там зараз страждають?”, – сказав хлопчик.

Монах емоційно відреагував на слова малюка. Він сказав, що дуже стурбований долею українських дітей, які постраждали від військових дій у їхній країні, постійно молиться за них, а також направив до України кілька кардиналів з метою надання гуманітарної допомоги.

“Я дуже хочу приїхати до Києва, але поки що не можу, тому що нелегко прийняти рішення, яке може завдати всьому світу більше шкоди, ніж користі. Я повинен знайти слушний час. Цього тижня я зустрічаюся з представниками уряду України, які приїдуть, щоб поговорити про можливий мій візит туди. Можливо, незабаром я приїду особисто», – наголосив Франциск.

Все буде Україна