«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Після ударів по Ірану Венс пообіцяв жорстку відповідь

Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив про відповідь насильством після ударів по іранських об'єктах.

Атака стала відповіддю на напад на торгове судно в Ормузькій протоці.

 

Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що "на насильство буде відповідь насильством" після ударів США по іранських об’єктах зберігання ракет і дронів. Про це він повідомив у соцмережі Х, пише УНН.

Іран підписав угоду про припинення вогню. Ми її виконали. Якщо у них є розбіжності щодо того, як застосовується Меморандум про взаєморозуміння, вони можуть зателефонувати

- написав Венс.

Венс підкреслив, що "на насильство буде відповідь насильством".

Все буде Україна