«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Путін виступив із новими погрозами на адресу України: що йому не сподобалося

Постачання Україні далекобійної зброї, таких як, наприклад, ракетні системи залпового вогню HIMARS , можуть стати причиною нових ракетних ударів з боку Росії. За словами російського кривавого диктатора володимира путіна, вони спостерігають і збираються “робити висновки” з того, що відбувається навколо озброєння нашої країни.

Про це політик заявив під час інтерв’ю із журналістом Павлом Зарубіним на телеканалі “Росія 1” у неділю, 5 червня. На думку путіна, у Росії ще залишилися об’єкти, якими вона досі не вела вогонь.

За словами путіна, його армія має ще багато боєприпасів, які можуть бути використані проти України під час нинішньої війни.

“Якщо вони будуть поставлятися – з цього ми робитимемо відповідні висновки і застосовуватимемо свої засоби поразки, яких у нас достатньо для того, щоб завдавати ударів по тим об’єктам, по яких ми поки що не наносимо”, – підкреслив російський диктатор.

Крім цього, він вважає, що Захід, який надає озброєння для ЗСУ, не намагається допомогти Україні. Путін запевняє, що такі вчинки є виключно бажанням затягнути нинішній збройний конфлікт на більш тривалий час. Варіант із тим, що Україні треба тримати удар і захищатися від нападу його ланцюгових псів, політик, схоже, не розглядає.

Незважаючи на такі заяви російського політика, Україна все одно продовжує співпрацювати з європейськими партнерами щодо отримання додаткової зброї для ЗСУ. Серед останніх ймовірних благодійників опинилася Іспанія.

Джерело

Все буде Україна