«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Росія почала шантажувати Україну через вакцину "Спутник V"

Російська сторона в переговорах щодо Донбасу вимагає від України фактично визнання вакцини проти коронавірусу "Супутник V" (РФ) й довідок про імунізацію нею людей, які прибувають із ОРДЛО. Лише за такої умови там "погодяться" відкрити контрольні пункти в’їзду-виїзду.

Про це в ефірі каналу "Дом" розповів представник Офісу президента, спікер української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Олексій Арестович. Він нагадав, що на останньому цього року засіданні не вдалося домовитися щодо всіх КПВВ: українські відкриті ще з 10 листопада 2020-го, а ті, що з боку тимчасово окупованих територій, залишаються закритими.

"Через те, що можливі результати переговорів зводять до суб'єктивізації так званих "Л/ДНР". Їхнє завдання вивести Росію за межі конфлікту, удати, що вона – посередник, а в нас внутрішній громадянський конфлікт. Звичайно, ми на це не підемо. Тому що основою мирного врегулювання є визнання Росією свого статусу як сторони конфлікту, якою її визнає весь цивілізований світ, крім неї самої", – зазначив речник української делегації ТКГ.

Все буде Україна