«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

«Save Mariupol, save Azovstal now!», - Kalush Orchestra зі сцени фіналу Євробачення закликали врятувати бійців з "Азовсталі".

Гурт Kalush Orchestra, який представляє Україну на «Євробаченні-2022», після виступу звернувся зі сцени із закликом врятувати захисників Маріуполя із «Азовсталі»

«Save Mariupol, save Azovstal now!» — звернувся соліст гурту Олег Псюк зі сцени «Євробачення» в Турині

​​Раніше у мережі просили гурт Kalush привернути увагу громадськості на «Євробаченні-2022» до ситуації у Маріуполі та на заводі «Азовсталь». Зокрема, з таким проханням звернувся репер зі Львова Otoy, брат якого вважається зниклим безвісти на «Азовсталі», і співачка Alina Pash.

 

Порятунок бійців з «Азовсталі»

 

Командування Національної гвардії України 10 травня заявило, що президент України та керівництво держави шукають можливості для евакуації мирних жителів з «Азовсталі» та застосування процедури екстракції щодо поранених бійців, медиків та військових.

 

Міністерка реінтеграції Ірина Верещук 11 травня запропонувала обміняти важкопоранених бійців з «Азовсталі» на полонених російських військовослужбовців за стандартними правилами. 12 травня вона повідомила, що Україна наразі веде переговори про евакуацію 38 важкопоранених бійців з «Азовсталі». А втім, згоди від росії поки немає.

Виконувач обов'язків командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергій Волинський 27 квітня розповідав, що на заводі понад 600 поранених військових.

Все буде Україна