«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

У дитсадку на Полтавщині замотали скотчем 4-річну дівчинку, але виховательок почали захищати: деталі скандалу

У Полтавській області в дитячому садку стався дикий випадок: дві виховательки під час тихої години замотали 4-річній дівчинці руки та ноги скотчем, а також заклеїли рота. Мама написала заяву в поліцію, проте співробітники садка все заперечують і продовжують ходити на роботу, оскільки навіть на час розслідування їх ніхто не усунув.


Дитину замотали скотчем і лякали поліцією
У селі Стасі Диканського району бурхливо обговорювали те, що сталося із 4-річною Ніколь Скачко в дитячому садку. За словами її старшої сестри Софії Данишевської, інцидент трапився 11 листопада під час тихої години. Дві виховательки Оксана О. та Надія С. нібито за непослух замотали дитині скотчем руки та ноги, а також заклеїли рота. Потім ще й лякали дівчинку поліцією.

Однак сама Ніколь розповіла мамі про це лише увечері перед сном. "Сестра сказала, що вона під час тихої години не слухалася, стрибала по ліжку, за це її замотали скотчем. Вранці мама пішла до садка розбиратися. Виховательки все заперечували", – каже Софія.

Дитину замотали скотчем нібито за непослух

Вихователька Оксана Василівна не зізналася, що дівчинку справді замотали скотчем. "Вона сказала, що все неправда. Вона просто розгорнула скотч над нею і сказала: "Якщо ти зараз не заспокоїшся, я тебе замотаю скотчем та викличу поліцію", – розповідає Софія.

Мама дівчинки Наталя обдзвонила деяких батьків із групи та їхні діти підтвердили, що виховательки справді лякали їх поліцією, а Ніколь ще й скотчем замотали.

 

Все буде Україна