«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

У Путіна погрожують війнами, кризами та голодом через санкції проти Росії

Санкції проти Росії можуть призвести до нових регіональних війн, криз та голоду в окремих країнах. При цьому першопричиною в Москві вважають саме санкції, а не те, що призвело до них.

Про це повідомляє Telegram заступника голови Ради безпеки Росії Дмитра Медведєва.

На його думку, санкції призведуть до руйнування глобальних ланцюжків постачання товарів з перспективою логістичної кризи; посилення енергетичної кризи у тих країнах, які обмежують постачання російських енергоносіїв; продовольчій кризі в окремих країнах та фінансовим кризам через підрив стійкості низки національних валют.

“Виникнуть нові регіональні військові конфлікти в тих місцях, де ситуація не знаходить мирного вирішення протягом багатьох років або ігноруються суттєві інтереси великих міжнародних гравців. Активізуються терористи, які вважають, що увага західної влади сьогодні відвернена на розбірки з Росією”, – зазначив Медведєв.

Він додав, що через санкції можуть розпочатися нові епідемії, будуть утворені міжнародні альянси на основі прагматичних критеріїв і, зрештою, буде створено нову архітектуру безпеки з “крахом американоцентричного світу”.

Все буде Україна