«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Відео. “Анастасію поховали поруч з батьком. Було море сліз та квітів. Винуватець понесе повне покарання”- деталі гyчнoго ДTП

Відео. “Анастасію поховали поруч з батьком. Було море сліз та квітів. Винуватець понесе повне покарання”- деталі гyчнoго ДTП

Суд відправив до СІЗО без права внести заставу 19-річного Дмитра Габишева, який у середу напідпитку і без прав спровокував ДTП з двома загиблими. 

Дмитро Азарєнков пройшов шлях від рядового пожежного до начальника бойового спецпідрозділу, розповідають його колеги. Чоловіку трохи не вистачило до звання ветерана служби, у ДСНС він пропрацював більше 20 років.

Із донькою, яка загинула разом із Дмитром 21 жовтня на харківській кільцевій дорозі, знайомі були і його колеги по роботі. А у школі про дівчину відгукуються як про завзяту організаторку, до якої прислухалися однолітки. Анастасію поховали поруч із батьком. Їй було 15 років.

Сім’я проживала у Липцях. Анастасія була єдиною дитиною в родині.

19-річний Дмитро Габишев, який того ранку їхав на позашляховику Toyota напідпитку, на місці аварії запевняв, що його за кермом не було. Тоді на допомогу хлопцеві приїжджав батько – колишній начальник відділу поліції в метрополітені.

Проте у суді свою провину визнав.

Протягом досудового розслідування хлопець перебуватиме у СІЗО і не може вийти під заставу. Мати підозрюваного Вікторія стверджує, що син керував автівкою знайомого. Чому ж син агресивно себе поводив на місці аварії та заявляв, що не сидів за кермом, жінка відповідає так:

“Я думаю, что это просто молодость, глупость. И такая ошибка. Он ошибся, да. Он виноват, он понесет наказание. Я понимаю, что эту вину ничем не загладить, но чем можем мы постараемся помочь потерпевшим.”

Завдяки тому, що увага ЗМІ прикута до цієї аварії, хлопця дійсно можуть посадити на ґрати, попри гроші або зв’язки, впевнений юрист Роман Чумак. Адже знайомі загиблих заявляли, що батько хлопця – колишній правоохоронець, тож він може уникнути покарання.

У прокуратурі кажуть, що вже ловили хлопця п’яним за кермом. За рішенням суду Габишева позбавили водійських прав. І якби хлопець його виконував, то і смертельної ДТП не було б.

Габишеву загрожує від 5 до 10 років тюрми.

За матеріалами з сайту objectiv.tv

Все буде Україна