Влада рф підтвердила масовану атаку БПЛА на Підмосков’я та повідомила про загиблих
За ніч над регіоном збили та подавили 81 БПЛА.
У московській області внаслідок атаки безпілотників загинули троє людей, ще п'ятеро дістали поранення. Про це повідомляє BBC із посиланням на губернатора регіону андрія воробйова, пише УНН.
Деталі
За словами губернатора, усі троє загиблих перебували в селищі піонерський муніципального округу істра. Там також постраждали ще троє людей, а після удару загорілися п'ять приватних будинків.
Протягом ночі над територією регіону було збито та подавлено 81 БПЛА
У солнечногорську безпілотник влучив у багатоквартирний житловий будинок. За даними російської влади, поранення дістали двоє людей, у будівлі пошкоджено вікна.
Крім того, у селі бабкіно істринського округу пошкоджено два приватні будинки, а в можайську – карниз і два вікна однієї з будівель. Раніше українські та російські Telegram-канали публікували фото й відео вибухів і руйнувань у підмосков'ї.