«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Володимир Ар’єв : Справа «вагнерівців», можна вважати, розкрита. Зеленський зізнався, що повідомив Лукашенка ДО затримання бойовиків

Справа «вагнерівців», можна вважати, розкрита. Зеленський зізнався, що повідомив Лукашенка ДО затримання бойовиків білоруськими КГБістами.

Що тепер?

Головнокомандувач і формальний президент відверто каже, що повідомив самопроголошеного президента сусідньої країни, який ще й співпрацює з ворогами України, деталі секретної операції спецслужб України проти ворогів. Це стаття 111 Кримінального кодекса – державна зрада.

Що далі?

В країні з працюючим законом та інституціями Зеленський зараз мав би давати покази слідчим СБУ, а парламент починати процедуру відсторонення президента від влади. Принаймні, Зеленський у 2019-му присягався, що хоче побудувати країну, де всі рівні перед законом. Але все вийшло як у Оруелла, де всі рівні, а свині рівніші за інших. Друг Зеленського очолює СБУ, ДБР і генпрокуратура теж на 100% свої. Тому, викликати на допит будуть Порошенка, бо Зеленський так сказав.

Висновок?

Ми вже повернулися в 2013. Знову все в Україні залежить від волі одної людини, яка здає державу ворогу.

Будемо терпіти?

Volodymyr Ariev

Все буде Україна