«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Зберігається загроза з Білорусі: там тривають збори з військовозобов’язаними, – Генштаб

Станом на 13 травня загроза ракетно-бомбових ударів по території України з Білорусі зберігається.

Джерело: фейсбук Генерального штабу ЗСУ

Про це свідчать актуальні дані Генерального штабу ЗСУ. Там наголосили, що ворог може обстрілювати інфраструктурні об'єкти.

За даними Генштабу, на Волинському та Поліському напрямках противник активних дій не проводив. Основні зусилля зосереджував на прикритті державного кордону в Брестській та Гомельській областях.

У межах перевірки збройних сил Білорусі у Кобринському районі Брестської області та Лідському районі Гродненської області продовжуються збори з військовозобов'язаними,
– повідомили у Генштабі ЗСУ.

Чи може Білорусь напасти на Україну

Як відомо, Білорусь розгорнула сили спецоперацій на кордоні з Україною. У МВС кажуть, що те, що Лукашенко накаже своїм військовим наступати – малоймовірно. Як зауважив радник голови Міністерства внутрішніх справ Вадим Денисенко, вже 10 травня було багато інформаційних вкидів щодо того, яка сама техніка їде до українського кордону. Мовилось про "Смерчі" та артилерійські установки.

У Білорусі є єдиний полігон, де можна проводити подібні навчання, сказав Денисенко, і він – неподалік кордону з Україною. Саме через це українські війська змушені залишати сили біля кордону.

Цікаво, що напередодні опозиціонерка Світлана Тихановська заявила, що білоруси допомогли зупинити наступ на Київ. Такі заяви звучать дещо цинічно з огляду на те, що з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну Білорусь стала співучасницею злочинних наказів Путіна – з її території на Україну полетіли російські ракети й зайшли війська.

Тихановська визнає, що Лукашенко дав територію країни Путіну для запуску ракет та військової техніки. Але вона вважає, що білоруси у цьому не винні. На її думку, вони допомогли зупинити напад Росії на Київ з боку Білорусі.

Все буде Україна