«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Зеленський та Штайнмаєр провели розмову: про що домовилися президенти

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак підтвердив, що президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Керівник ОП, коментуючи ці перемовини, зазначив, що Росії не вдалося розколоти Європу у підтримці України, на що так сподівався Кремль. 

Про це Єрмак написав на своїй сторінці у Telegram.

"Розмова Президента України Володимира Зеленського з Президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмаєром дійсно відбулася сьогодні. Німеччина залишається потужним союзником України. Про деталі буде офіційне повідомлення, можу лише сказати, що надія росіян на розкол єдності Європи у підтримці України - марна", - зауважив Єрмак.

Наразі офіційної заяви зі сторони Німеччини щодо розмови з українським президентом немає. 

Як повідомив заступник редактора німецького видання Bild Пауль Ронцхаймер на своїй сторінці у Twitter, "сторони домовилися залишити минуле позаду, щоб зосередитись на майбутній співпраці".

Нагадаємо, перед цим президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр висловив готовність особисто поговорити з Володимиром Зеленським. Також німецький президент пообіцяв подальшу допомогу Німеччини Україні.

Варто зазначити, раніше Зеленський відмовився прийняти в Києві президента Німеччини Штайнмайєра. Таке рішення він пояснив, що Штайнмаєр має "тісні зв'язки з Росією".

Все буде Україна