«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Зрадник Ківа оселився в елітному котеджному містечку під Москвою – Bihus.Info

Підозрюваний у державній зраді колишній нардеп від ОПЗЖ Ілля Ківа, який втік до Росії, може жити в елітному котеджному містечку Agalarov Estate у Підмосков’ї. Він розташований поблизу міста Покровського.

Вирахувати місце проживання зрадника вдалося журналістам проекту Bihus.Info . Вони проаналізували повідомлення та відео, які Ківа публікує у соціальних мережах. Розслідування опубліковано у понеділок, 20 червня, на Youtube-каналі проекту.

Після втечі з України Ківа також поновив транспорт. На шоу російських пропагандистів він їздить на позашляховику Toyota Land Cruiser 200 другого рестайлінгу, ціна якого – близько 15-20 млн рублів.

Проаналізувавши відео, журналісти з’ясували, що Ківа часто їздить до Москви з боку села Покровське у Західному Підмосков’ї. Як вважають розслідувачі, можливо, він проживає на території котеджного містечка Agalarov Estate. Біля нього зрадника засікли на АЗС, у супермаркетах та фітнес-центрі Crocus.

“З огляду на регулярне відвідування Ківой території гольф-клубу та Crocus Fitness, швидше за все, екс-нардеп проживає в елітному котеджному містечку Agalarov Estate”, – повідомили у Bihus.Info.

Журналісти також встановили можливі місця проживання родичів Ківи. Його мати, швидше за все, мешкає в Іспанії, в провінції Аліканте. Брат Дмитро має фірму у Великій Британії – D Design and Development LTD – та зареєстрований у Брумлі. 25-річна сестра зрадника Ганна Ігорівна Стельмах, згідно з профілем у LinkedIn, живе та працює в Люцерні, Швейцарія.

Все буде Україна